Септември и ЦСКА 1948 не успяха да се победят след два гола и три греди

• цска 1948-
  • футбол

Двубоят бе изключително интригуващ и предложи много голови положения

Септември и ЦСКА 1948 не успяха да се победят след два гола и три греди  - 1

В отложен двубой от третия кръг на efbet Лига Септември и ЦСКА 1948 завършиха 1:1. Двубоят бе изключително интригуващ и предложи много голови положения, като общо имаше и три греди. ЦСКА 1948 откри резултата след гол на Бирсент Карагарен, а Витиньо оформи крайния резултат. Срещата бе динаминчна и Септември имаше няколко чудесни шанса да направи пълния обрат, но не успя да го осъществи.

След това равенство ЦСКА 1948 е 7-и с 13 точки, докато Септември София е на 15-о място със 7 пункта на сметката си.

В 7-а минута ЦСКА 1948 организира чудесна атака, като Марио Илиевски получи превъзходен пас в наказателното поле, но ударът му бе отразен от Шейтанов. Последва добавка, която обаче се отби от десния страничен стълб на Септември.

Малко след това Септември отговори с превъзходен шанс на своята сметка, след като Митко Митков намери с чудесно центриране Борислав Рупанов, а той бе абсолютно сам, но ударът му с лава бе много неточен и премина над напречната греда.

В 14-а минута Марио Илиевски бе изведен на прекрасна позиция, като се озова сам срещу вратаря и го преодоля, след което завърши в опразнената врата, но попадението бе отменено поради засада.

Само две минути по-късно Марио Илиевски демонстрира страхотния си поглед върху играта, като пусна пас по конец към Бирсент Карагарен, а последният успя да завърши в близкия ъгъл, за да открие резултата - 1:0 за ЦСКА 1948.

В 21-а минута Джордан Гутиерес пусна феноменален прехвърлящ пас, който изведе Витиньо един на един срещу Алекс Божев, а офанзивният футболист завърши прецизно в близкия ъгъл и възстанови равенството в резултата - 1:1.

В края на първата част Септември можеше да направи пълен обрат, след като Пишчевич направи голяма грешка и Мартин Моран открадна кълбото, като пусна пас към Витиньо, който не се поколеба да стреля веднага, но топката се отби от напречната греда.