Григор Димитров победи китаец на старта във Виена

• спорт-
  • джан джиджен

Надигра Джан Джиджен с резултат 6:4, 7:5

Григор Димитров победи китаец на старта във Виена - 1

Григор Димитров постигна важна победа в първия кръг на турнира на твърда настилка в зала във Виена, след като се справи с китаеца Джан Джиджен с резултат 6:4, 7:5.

Българинът започна мача трудно, изоставайки с 0:2, но с отлично представяне успя да обърне ситуацията и да спечели първия сет. Във втория сет битката бе оспорвана и играта вървеше гейм за гейм, но Григор успя да реализира пробив в последния възможен момент, с което си осигури и победата в мача.