Берое победи ЦСКА - 1
Снимка: БГНЕС

Отборът на Берое победи ЦСКА с 2:1 в мач от 11-тия кърг на Първа лига.

Това беше първи успех на Берое над ЦСКА в Стара Загора от 1990 г. насам.
Резултатът беше открит от Конте в 31-та минута. Той получи топката в наказателното поле и със силен шут отбеляза за 1:0.

В началото на второто полувреме Соу проби през крилото и от малък ъгъл изпрати топката в Перниш. В 78-та минута Камбуров изведе Бригидо, който със силен шут отбеляза за 2:0.

В 90-та минута центриране намери Соу, който с глава вкара за 2:1. Червените опитаха да атакуват до края на мача, но не стигнаха до нов гол.

След победата Берое излиза на пето място в класирането с актив от 18 точки. ЦСКА остават четвърти с 19 точки.