България със загуба, светли лъчи обаче има

България със загуба, светли лъчи обаче има - 1
Снимка: БГНЕС/ЕРА

България загуби от Полша с 0:3 гейма в мач от олимпийските квалификации.

24:26, 20:25, 21:25 в срещата в Китай.

Първите два отбора от групата ще се класират за Игрите. Нашите са с баланс 1 победа и 1 загуба.

Силен мач за Цветан Соколов срещу поляците. Те станаха европейски шампиони това лято.

Отлично включване за 16-годишния Симеон Николов в мача. Той впечатли на сервис в края на първия гейм. Нашите пък пропуснаха контраатака за затваряне на гейма.

В третия гейм Николов стартира като разпределител и имахме преднина при 20:19.

Той и брат му Александър са след най-големите таланти в света. Алекс също игра силно, но поляците са много труден съперник.

Полша и Канада имат по 2 победи, ние Нидерландия и Аржентина сме с по 1. Мексико е с 2 загуби, а Белгия и Китай с по 1 загуба.